Eğitim Kitapları

Oyun Oynama Sanatı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Oyun Oynama Sanatı

Oyun Oynama Sanatı yayını türkçedir. Oyun Oynama Sanatı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çocuğunuzun davranış sorunlarını oyun aracılığıyla nasıl çözersiniz?
Hangi tür oyunlar ebeveyn-çocuk bağını güçlendirir?
Travmayla başa çıkmakta oyundan nasıl yararlanırsınız?
Ev ödevlerini oyunla nasıl keyifli hale getirirsiniz? 
Çocuklar anne babalarıyla mutlu ve uyumlu bir ilişki kuramadıklarında ya da herhangi bir travma yaşadıklarında, aralarındaki bağ zayıflar; bu da davranış sorunlarına ve duygusal sıkıntılara yol açabilir. Ama unutmayın ki, çocuklar oyun oynamayı severler ve kendilerini çoğu zaman oyunlarla ifade ederler. Siz de çocuğunuzun sorunlarını oyunun iyileştirici gücüyle çözebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Doğal ebeveynlik akımının öncüsü Aletha J. Solter Oyun Oynama Sanatı’nda çocuğunuzun stresini azaltacak, aranızdaki bağı güçlendirecek ve davranış sorunlarını çözecek oyunlar öneriyor ve bunları nasıl uygulayacağınızı anlatıyor. Bu kitap evinize neşe ve kahkaha getirecek!

indir

Oyun Oynama Sanatı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Oyun Oynama Sanatı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

2 Yorumlar

 • Reply
  hasan polat
  17 Kasım 2020 at 14:29

  deneyelim bakalım yorum yazınca indirecek mi

 • Reply
  Ahkfçfovo
  17 Ocak 2021 at 00:28

  Çocuklara çok güzel bir bakış açısı sunmakla başlayan ve hangi oyunların hangi durumlarda iyi geldiğini anlatmakla devam eden çok önemli bir başucu kitabı. Çocuklarla ilgilenen ve onlara iyi gelmek isteyen herkes için oyun önerileriyle dolu.

 • Cevap bırak