Psikoloji Kitapları

Özgül Öğrenme Güçlüğü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Özgül  Öğrenme Güçlüğü

Özgül Öğrenme Güçlüğü yayını türkçedir. Özgül Öğrenme Güçlüğü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Özgül Öğrenme Güçlüğü son zamanlarda yaygınlık kazanmıştır. Okul öncesinden başlayarak özellikle ilkokul ve ortaokul yıllarında öğrencilerin eğitim yaşamlarında ciddi problemler yaşamasına sebep olmaktadır. Özgül Öğrenme Güçlüğü olan çocukların öğretmen ve velileri de başta kaygı ve tükenmişlik olmak üzere çeşitli problemler yaşamaktadır. Özgül Öğrenme Güçlüğü ile ilgili Akademik anlamda çalışmalar yapılmasına rağmen, kitap anlamında yurt dışında bazı çalışmalar yapılsa da, Türkiye’de bu alanda pek çalışma bulunmamaktadır. Bu anlamda bu kitap önem arz etmektedir. Özgül Öğrenme Güçlüğü alt başlıklarından olan Disleksi, Diskalkuli, Disgrafi ve Tanımlanamamış Öğrenme Güçlüğü konuları bilimsel metotlarla, anlaşılır sade dille ve teori ile pratikleri birlikte barındıracak şekilde ele alınmıştır.
Öğretmenler ve aileler için başucu eseri olacak bu kitabı, Psikoterapist Adnan Kalkan’ın akıcı kaleminden siz değerli okurlarımızla buluşturuyoruz. Faydalı olması dileklerimizle.

indir

Özgül Öğrenme Güçlüğü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Özgül Öğrenme Güçlüğü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak