Edebiyat Kitapları

Özgürlüğe On Altı Adım kitabını indir [PDF ve ePUB]

Özgürlüğe On Altı Adım

Özgürlüğe On Altı Adım yayını türkçedir. Özgürlüğe On Altı Adım kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Buraya gelmek bir kâbustan uyanmak ve sonra aslında hiç uyanık olmadığını öğrenmek gibi.”
Subhi, bir mülteci.
Annesi ve kız kardeşi uzak bir memleketin zulmünden kaçtıktan sonra Avustralya’daki kalıcı bir gözaltı merkezinde dünyaya gelen Subhi, hayatı yalnızca tel örgülerin arkasından tanıdı. Oysa dünyası bundan çok daha büyük ve zengin. Her gece annesinin hikâyelerindeki büyülü Gece Denizi ona hediyeler getiriyor, uzaktaki balinalar ona şarkı söylüyor ve kuşlar masal anlatıyor.
Ve Subhi büyüdükçe, hayal gücü onu, hapsolduğu sınırların ötesine geçmekle tehdit ediyor.
Bir gün, en gerçek hikâyesi tel örgünün diğer tarafından çıkıp geliyor. Jimmie, kaybettiği annesinin tuttuğu not defterini yanından hiç ayırmayan huysuz, sabırsız ve bir o kadar cesur bir kız. Okuma yazma bilmediğinden, ailesinin aşk şarkılarını, sevda masallarını öğrenmek için Subhi’ye güveniyor.
Subhi ve Jimmie, hikâyeleri gün ışığına çıktıkça belki de huzura, hatta özgürlüğe kavuşabilirler. Ama önce her zamankinden daha cesur olmalılar…
Özgürlükle aralarında olan o on altı adımı atacak kadar cesur…

indir

Özgürlüğe On Altı Adım kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Edebiyat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Özgürlüğe On Altı Adım kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak