Spor Kitapları

Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı

Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı yayını türkçedir. Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yapılan bu araştırma performans grubu tenisçilere uygulanan yüksek şiddetli interval antrenmanların tenis mobilite performansına etkisini incelemek amacı ile yapılmıştır. Araştırma kapsamında sporculara 8 hafta süresinde tabata tipi yüksek şidettli antrenman uygulatılarak mobilite performansına etki düzeyi araştırılmıştır. Tabata antrenmanı Izumi Tabata ve diğer araştırmacılar tarafından 1996 yılında yapılan bir çalışmaya dayanan yüksek şiddetli interval antrenman tipi olarak literatürde yer almaktadır.

indir

Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Performans Grubu Tenisçilerde Mobilite Performansı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak