Piaget'nin Duyuşsal ve Bilişsel Gelişim Kuramı kitabını indir [PDF ve ePUB]

[ad_1]

Piaget'nin Duyuşsal ve Bilişsel Gelişim Kuramı yayını türkçedir. Piaget'nin Duyuşsal ve Bilişsel Gelişim Kuramı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bilim dünyasında önemli bir yeri olan Piaget ve Bilişsel Kuramı ile ilgili olarak çevirisini yaptığımız bu kaynağın Türk eğitim ve bilim dünyasında bir ihtiyacı karşılayacağı inancındayız. Piaget ve Bilişsel Gelişim Kuramı üzerine kayda değer çalışmalar ve çeviri yayınları hazırlanmıştır. Ancak özellikle Piaget’nin kuramının ülkemizde ağırlıklı olarak bilişsel boyutu ile değerlendirildiği ve bu bağlamda yapılan yayınların ikinci ya da üçüncü elden bilgilerle dolu olduğu görülmektedir. Piaget ve kuramının anlatıldığı bu çeviri kitabında, Piaget’nin bilişsel gelişime ilişkin düşünceleri bir evre anlayışıyla organize edilmiş ve sistemli bir şekilde anlatılmıştır. Bu anlayış ve organizasyon, Piaget’nin sadece bilişsel gelişimle ilgili araştırmaları için değil; duyuşsal, ahlak, dil ve sosyal gelişimleriyle ilgili araştırmalarını da içermektedir. Aynı zamanda, kitapta Piaget’nin araştırma ve deneylerine ilişkin anekdotlara yer vermesi Piaget’nin doğru anlaşılmasına önemli katkı sağlayacaktır.

[ad_2]

indir

Piaget'nin Duyuşsal ve Bilişsel Gelişim Kuramı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Piaget'nin Duyuşsal ve Bilişsel Gelişim Kuramı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın