Siyaset Kitapları

Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007)

Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007) yayını türkçedir. Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap kadınlarını yeniden keşfetmeye girişecek herkes için bir rehber niteliğinde. Çünkü bu kitapta yer alan tümö yazılar, son yılları Anadolu’da ve büyük kentlerde kadın hareketinin içinde ve tam göbeğinde geçen Nevval Sevvindi’nin seyir defteri gibi.Bu yazılarda hem kadınlara ilişkin en canlı ve renkli gözlemleri paylaşacak, hem politik arenanın kadınlar bölümünde gezinecek, hem de kadınlara ilişkin tüm soru ve sorunlara hayatın içinden verilen yanıtları bulacaksınız.
Bu kitap aynı zamanda Nevval Sevindi’nin politika sahnesine daha iddialı bir şekilde atılırken, birlikte getirdiği güçlü bir senaryo niteliğinde. Çünkü o zaten her kesimden Türk kadının rengini, iddiasını ve heyecanını da yazılarıyla birlikte bu kitaba taşıyor. Bu kitap, Nevval Sevindi’nin kimliğinde Türk kadınının politikadaki genetik şifrelerini de içeriyor. 21. yüzyıl Türkiye ve Türk kadını için yepyeni ufuklara ve daha güzel yarınlara yelken açma cesaretini ve heyecanını da birlikte getiriyor.

indir

Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Siyaset Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Politikada Kadın Eli / Kadın Seçmen Geliyor! (1996-2007) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak