Psikoloji Kitapları

Psikiyatrinin Kara Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Psikiyatrinin Kara Kitabı

Psikiyatrinin Kara Kitabı yayını türkçedir. Psikiyatrinin Kara Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitapta beyinle ilgili normal ve hastalık kavramları bir bütün halinde verilmeye çalışılmıştır. Kitapta, psikiyatrik bozuklukların nedenleri ve sonuçları ele alınarak tedavi konusundaki yetersizlikler ortaya konulmuş ve bu konuda çözümler üretilmeye çalışılmıştır.  İnsanlar nasıl bir beyin istiyorlarsa o beyni kendileri oluşturur.
Cajal’ın veciz bir şekilde ifade ettiği gibi, “Her insan kendi beyninin heykeltıraşıdır.” Beyni, duyguları, psikiyatrik bozuklukları anlamak ve bilimsel yaklaşım elde etmek için başucu kitabı…

indir

Psikiyatrinin Kara Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Psikiyatrinin Kara Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    irfanettin
    17 Kasım 2020 at 13:49

    Psikoloji öğrencilerinin fizyoloji bilgilerini taze tutacak bir kitap,okumakta fayda var.Çok derine inmeden bazı psikolojik hastalıkların nedenlerine ve tedavilerine yer verilmiş.Akıcı bir şekilde okunuyor.

  • Cevap bırak