Eğitim Kitapları

Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme kitabını indir [PDF ve ePUB]

Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme

Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme yayını türkçedir. Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kitap, ölçme ve değerlendirme ile ilgili temel kavramlar, geçerlik ve güvenirlik, testler test uygulamaları, ölçme sonuçları ile yapılabilecek temel işlemler, özel gruplarda ölçme işlemleri, çeşitli psikometrik uygulamalar ve etik konular gibi konuları kapsayan geniş bir alana sahiptir. Öte yandan tutum ölçekleri, derecelendirme ölçekleri ve kontrol listeleri oluşturmak için yöntemler; yetenek testleri, standart başarı testleri, genel bilişsel yetenekleri ve akademik becerileri ölçmek için kullanılan önemli testlerin en son revizyonları tamamen güncellenmiş hâli ile kitapta yer almaktadır. Uygulama ve örneklerle desteklenmiş olan içerik, okuyucuyu bir yandan akademik olarak desteklemekte bir yandan da pratiğe ve uygulamaya yönelik çeşitli önerilerde bulunmaktadır. 

indir

Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Psikolojide ve Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak