Psikoloji Kitapları

Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar

Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar yayını türkçedir. Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, kendi kuramsal yolunu bulmak ya da geliştirmek isteyen psikolojik danışmanlara ve psikolojik danışman adaylarına farklı güncel yaklaşımları tanıtmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu amaçla, kitapta yer alan on yedi güncel yaklaşım; insan doğasına bakış açıları, ortaya çıkış serüvenleri, temel kavramları, hedefleri, terapist ve danışanın rolleri, terapi süreci, temel teknikleri, uygulama alanları, özgün yönleri ve ilgili yaklaşıma yönelik eleştiriler gibi başlıklar altında ele alınmıştır. Ele alınan bu yaklaşımların okuyucular tarafından daha da somutlaştırılabilmesi adına kısa vaka örneklerine de yer verilmiştir. Bu güncel yaklaşımlardan bazılarına okuyucularımız aşina olabilecekleri gibi bazı yaklaşımlarla da ilk kez tanışıyor olabilirler. Her iki ihtimal dahilinde de özverili bir akademik ekibin özenli kaleminden çıkan bu eserin okuyucuların istifadesine sunulmasından duyduğumuz mutlulukla keyifli bir okuma deneyimi dileriz.

indir

Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Psikolojik Danışmada Güncel Yaklaşımlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak