Eğlence ve Mizah Kitapları

Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim kitabını indir [PDF ve ePUB]

Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim

Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim yayını türkçedir. Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Racco Baba der ki; bu kadar yaşanmışlık, bu kadar olay, bu kadar kurgu umulur ki bizi büyütür. Büyüdükçe yeni şeyler teşhis ediyor olmanın verdiği farkındalığı bize aşılar ve bu yolla artık tecrübe sahibi, hayat karşısında ne yapacağını bilen, krizleri aklıselim şekilde yönetebilen bireylere çevirir. Yani kendini tamamlama noktasında sana büyük şevk ve heyecan verir. Yeni denizlere yelken açmanı, yeni hedefler belirlemeni, yeni bir sabaha günaydın demeni sağlar. Hayat senin, yaşam senin, gelecek senin asla vazgeçme, vazgeçmek bize göre değil. Umutsuzluk ve eylemsizlik bize göre değil. Dolayısıyla son söz olarak diyoruz ki keşke, yavaş yavaş acele etseydim. Gelecek zaman olur ki, belki büyürüm. Esen kalın…
                                                                                                                         Racco Baba
 
            RACCONİZM, Benim Dedem de Paşaydı ile hayatımıza giren Racco Baba, hikâyeleriyle yaşama başka yerlerden bakmayı öğretti bize. Gönlümüzde koca çınar Ahmet Sönmez’ in deyişiyle “Eski İstanbul sokaklarında kulağı kesik bir delikanlı.” Belki de bir modern zaman filozofudur o. Elinizdeki kitapta söyledikleri, onun kulağındaki kesikle sizin kulağınızdaki küpe arasına ince ama kuvvetli bir köprü kuracak, naraları belki de ömrübillah zihninizde çınlayacak. Eğer bir gün, hayat denen bu yolda üşürseniz onun ceketini sırtınızda, cesaretini ruhunuzda, delikanlılığınızı ruhunuzda hissedeceksiniz. Kim bilir belki bir gün kendi hikayesini de anlatır bize.

indir

Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Racconizm Vol.2 Keşke Yavaş Yavaş Acele Etseydim kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak