Ders Kitapları

Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabını indir [PDF ve ePUB]

Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD

Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD yayını türkçedir.Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Çocuklarımıza İngilizceyi sevdirerek öğretmeyi amaçlayan RAINBOW etkinlik kitabımız, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni öğretim programına uygun olarak hazırlanmıştır.
Toplam on üniteden oluşan kitapta, dil bilgisi merkezli konu anlatımlarından ziyade, pratik yapmaya ve dili işlevsel olarak kullanmaya yönelik eğlenceli etkinlikler yer almaktadır.
Çoklu zekâ kuramı da göz önünde bulundurularak hazırlanan kitabımızda, çocuklarımızın -dinleme, konuşma, okuma, yazma, – olmak üzere her çeşit dil becerilerinin gelişimine katkı sağlamaya özen gösterilmiştir.
Kitap sayfaları, yazı tahtası gibi yazılıp silinebilir özellikte ve spiralli olarak tasarlanmıştır. Bu özel tasarım sayesinde, her etkinlik istenildiği kadar çözülüp kolayca silinebilir; bol bol tekrar edilir.
Bu gibi küçük detaylar çocuklara hem kullanım hem de öğrenim kolaylığı sağlamaktadır.
İlave CD-Rom içerisinde, kitaptaki dinleme etkinliklerinin seslendirmeleri ve her konudan iki adet olmak üzere toplam 20 interaktif test yer almaktadır. Çocuklarımız, sadece kitapla yetinmekle kalmaz, öğrenimlerini CD-Rom ile de destekler.
Kitap sayfaları kuş kağıt ve yazılıp silinebilir özelliği ile çocuklar için daha eğlenceli hale gertirilmiştir.kalem hediyelidir
 
Kısacası RAINBOW -MY ACTIVITY BOOK- ile İngilizce öğrenmek artık çok daha zevkli!

indir

Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Rainbow İlköğretim 2. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak