Müzik Kitapları

Renk Renk Nağmeler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Renk Renk Nağmeler

Renk Renk Nağmeler yayını türkçedir. Renk Renk Nağmeler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Gönül pınarımdan akıttığım nağmeleri, çok değerli şair ve yazar dostlarımın yürek seslerini buluşturduğum “RENK RENK NAĞMELER” isimli kitabımı değerli müzik dostlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayım. 2010 yılında bir gün rahmetli Annemi rüyamda gördüm. Sabah işyerime gittiğimde gördüğüm rüyanın etkisinden kurtulamadım ve birden;            
ANNEM
Aklımdan hiç çıkmıyorsun,
Sanki her an yanımdasın.
Kokuna, sevgine, doyamadan,
Göçtün de gittin.
Mahzun bakışını,
Yavrum deyişini,
Çok özledim; Anne.
İsimli şiirim ağzımdan döküldü ve kısa zaman sonra Hüzzam makamında besteledim. Böylece aktif beste hayatım başlamış oldu. Besteler birbirini izledi. Sonradan keşfettiğim bu yönüm benim için vazgeçilmez bir tutku haline dönüştü. Şarkılar kimi zaman hüznü, kimi zaman neş’eyi, bazen coşkuyu, bazen ayrılığı, serzenişi, çırpınışı, kısacası yaşamın kendisini söyler. Temennim okuyucularımın RENK RENK NAĞMELER’de kendilerinden, içinde sakladıklarından, birşeyler bulabilmeleri.
Çok değerli güfte yazarları ile çalışma fırsatım oldu. Bana gönül seslerini, nağmelerimle buluşturma fırsatı verdikleri ve “RENK RENK NAĞMELERİ” nin okuyucu ile buluşmasına katkıları için  “BİR BÜTÜNÜN EN ÖNEMLİ PARÇASI” olan Güfte yazarı dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

indir

Renk Renk Nağmeler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Müzik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Renk Renk Nağmeler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak