Eğlence ve Mizah Kitapları

Resfebe Bulmaca kitabını indir [PDF ve ePUB]

Resfebe Bulmaca

Resfebe Bulmaca yayını türkçedir. Resfebe Bulmaca kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Zekâ soruları ile uğraşmak, beyin hücrelerimizi zorlayan eğlenceli bir aktivitedir. Özellikle de Resfebe beynin her iki lobunu da çalıştırdığı için sorularını çözmeye çalışmak bu eğlenceyi katlayacaktır. Bu kitapta toplam 555 tane Özgün Resfebe Sorusu bulunmaktadır. Soruları kolaydan zora doğru sıralamaya çalıştık.
 
Soruların zorluk derecesini de soru numarasının yanında belirttik. Ancak şunu unutmamak gerekir ki, ‘çok zor’ olarak belirtilmiş bir soru, kimilerine çok kolay gelebilir. Aynı şekilde ‘çok kolay’ derecesindeki bir soru da bazılarına zor gelebilir. Resfebe’de zorluk-kolaylık biraz da daha önce bu türden sorularla uğraşıp uğraşmadığımıza da bağlı. Resfebe sorularına aşinaysanız sorular büyük olasılıkla kolay görünecektir gözünüze.
 
Kitap ana hatlarıyla üç bölümden oluşuyor diyebiliriz. “Sorular”, “İpuçları” ve “Cevaplar”. Soruları da pek çok bölüme ayırdık. Böylece, baştan ilk ipucunu da vermiş olduk!

indir

Resfebe Bulmaca kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Resfebe Bulmaca kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak