Başvuru Kitapları

Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu kitabını indir [PDF ve ePUB]

Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu

Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu yayını türkçedir.Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Atasözleri Deyimler Sözlüğü TDK’nın en son yaptığı değişikliklere göre hazırlanmıştır.
Türk dili”, dünyanın en zengin dillerinden biridir. Bir istatistiğe göre de dünyada en çok konuşulan 6. dildir. Dilimizin zenginliğinin nedenlerinden biri de çok fazla sayıda atasözü ve deyime sahip olmasıdır. Atasözleri ve deyimler milletimizin kültürünü, manevi değerlerini ve olaylara yaklaşımını anlatır. Ayrıca atasözleri ve deyimler az sözcük ile çok şey anlatabildiklerinden üslubu güçlendirir ve güzelleştirir. Bu kitabı, siz öğrenciler için hazırladık. Amacımız sizlerin Türkçeyi bütün zenginlikleri ile öğrenip dilimizi güzel kullanabilmenize destek olmaktır. Amacımıza ulaşırsak mutlu olacağız. Kitabımızın sizlere yararlı olacağına içtenlikle inanıyor, gönül rahatlığı ile kullanıma sunuyoruz.
Sevgiler, başarılar…

indir

Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Resimli Atasözleri Deyimler Sözlüğü Renkli TDK Uyumlu kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak