Bilim & Mühendislik Kitapları

Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek kitabını indir [PDF ve ePUB]

Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek

Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek yayını türkçedir.Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Teknolojik yenilikler ve otomasyon toplam istihdamda bir azalmaya yol açma eğiliminde mi, değil mi? Çalışma ya da “işin sonu”na mı geldik? Teknolojik gelişmeler sonucunda işçi sınıfı küçülen ve giderek marjinal hale gelen bir toplumsal kategori mi?
Bu sorulara verilecek yanıtlar sadece istatistiksel bir gösterge olmanın ötesinde, son yarım yüzyıldır emeğin ve işin önemini yitirdiği, kapitalizmin temel çelişkilerinin silikleştiği, sınıf ve sınıf mücadelesi gibi kavram ve olguların çağdışı hale geldiği biçimindeki iddiaların temelinde yatan
varsayımların analizi için elzemdir.

indir

Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Robotlar İşimizi Elimizden Alacak Mı? -Teknoloji, Emek, Gelecek kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak