Spor Kitapları

Rotamız Lewandowski kitabını indir [PDF ve ePUB]

Rotamız Lewandowski

Rotamız Lewandowski yayını türkçedir. Rotamız Lewandowski kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

O, azmin ve çalışkanlığın simgesi. O; güçlü fiziksel özellikleri, keskin futbol zekâsı ve gol vuruşlarıyla akıllarda kalan bir isim. Çevikliği, hızı ve top kontrolüyle o bir yıldız. Polonya halkının gururu, genç futbolcuların ilham kaynağı.
Ulaşılması zor gol sayıları, arka arakaya gelen gol krallıkları… Kupalar, şampiyonluklar, ödüller…  Devamlılık, hırs, çalışkanlık… Hepsi var onda.
Polonya, Almanya ve şimdilerde İspanya liglerinde top koşturan Lewandowski; yaşına rağmen fırtına gibi esmeye devam ediyor.
“En Hızlı Hat Trick Yapan Oyuncu”, “En Kısa Sürede 4 Gol Atan Oyuncu”, “En Kısa Sürede 5 Gol Atan Oyuncu” ve “Oyuna Sonradan Girerek En Fazla Gol Atan Oyuncu” gibi birçok rekoru elinde bulunduruyor.
Robert Lewandowski’nin hayatı, tutkulu biçimde inandığında ve pes etmeden çalıştığında başından beri hedeflediğin yerlerde olabileceğinin kanıtı.
Futbol ikonunun hayatını, futbol tutkunu arkadaşlarınızla okumaya hazır mısınız?
O zaman doğru yerdesiniz.
 

indir

Rotamız Lewandowski kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Rotamız Lewandowski kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak