Bilim & Mühendislik Kitapları

Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal kitabını indir [PDF ve ePUB]

Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal

Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal yayını türkçedir.Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Covid-19 salgını artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yeni bir dünya düzeninin ortaya çıkmasına neden oldu. Salgının neden olduğu olumsuz koşullardan tüm dünya ekonomileri etkilenmiş, hemen hemen tüm sektörlerde iş süreçleri kesintiye ve/veya değişikliğe uğramış, insanların günlük yaşamları etkilenmiş ve tüketici tercihleri değişmiştir. Bütün bu olumsuzluklar yaşanırken normale dönüşün artık mümkün olmadığı bir ortamda, dijitalleşme ile şekillenen yeni bir düzen ortaya koyma çabası olarak “Yeni ‘Dijital’ Normal” kavramı gündemdeki yerini almaya başlamıştır.
Salgın dönemi ve son­rasında birçok alanda yaşanan ve hatta hızlanan dijitalleşmeye farklı açılardan bakılmasını sağlayarak yeni normalde dijitalleşmenin vazgeçilmez etkisini okur­larla paylaşmayı hedefleyen bu kitap, beş kısım ve on altı bölümden oluşmaktadır:

Kısım 1: Yönetim
Kısım 2: Muhasebe ve Finans
Kısım 3: Pazarlama ve Tedarik Zinciri
Kısım 4: Ekonomi
Kısım 5: Turizm ve Rekreasyon

indir

Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Salgın Sonrası Dönemde yeni Dijital Normal kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak