Satrançta Etik kitabını indir [PDF ve ePUB]

Satrançta Etik yayını türkçedir. Satrançta Etik kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sporun içerisinde birçok araştırmanın konusu olan etik sorunu, satranç sporunda da dikkat çekici boyutta var olmuştur. Satranç sporcuları, antrenörler, hakemler, seyirciler, organizatörler, spor yöneticileri, medya, toplum, ülkeler; sporun bileşenleri olarak etik ve etik davranışın aşamalarında ister istemez yer almıştır. Yaşanan birçok örnek, Barış Akar’ın Satrançta Etik adlı bu çalışmasında gün yüzüne çıkarılıp daha da görünür kılınıyor. Kitapta, tanık olunan deneyimler derlenirken literatür incelemesi yöntemiyle tez, makale, ansiklopedi, kurumsal yayın ve politika belgeleri, konuya ilişkin görsel ve işitsel çalışmaların incelikle taranması sonucunda satranç sporunda etik ve etik dışı davranışlar ulusal ve uluslararası düzeyde analiz ediliyor. Eser hem ülkemiz hem de dünya satrancında yaşanan etik sorunların önüne geçilmesi amacına önemli bir katkı sağlıyor.

indir

Satrançta Etik kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Satrançta Etik kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın