Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi yayını türkçedir. Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitabın gerçek amacı, Seirawan metodunun dört ana ilkesini öğrenmenizi sağlamaktır: kuvvet, zaman, alan ve piyon yapılanması. Bunlar anlaşılması kolay ilkelerdir ve her biri elinizde güçlü birer silaha dönüşerek karşınıza kim çıkarsa çıksın alt etmenizi sağlayacaktır.”
Yasser Seirawan

Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi, hamlelerinizde cesaret ve yaratıcılığı birleştirmenizi sağlayacak, heyecan verici bir giriş kitabıdır.

Taşların hareketleri
Satrançta notasyon
Temel kurallar
Temel taktikler

Kitaptaki örnekler, soru-cevap bölümleri, psikolojik numaralar ve basit oyunlar sayesinde bir yandan eğlenirken diğer yandan da çeşitli stratejileri öğrenecek ve oyunculuğunuzu geliştireceksiniz. Zekice ataklar ve ince savunma hamleleri satranç tahtasını sizin için basit bir müsabaka alanı olmaktan çıkaracak ve sanatın yaratıcılığını işin içine katmanızı sağlayacak.
Unutmayın! Bu yöntemle, Beyaz da oynasanız, Siyah da oynasanız avantaj sizde!

indir

Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Satrançta Kazandıran Oyun Felsefesi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın