Başvuru Kitapları

Semboller Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Semboller  Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi

Semboller Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi yayını türkçedir.Semboller Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Elinizdeki bu kitap, eski çağlardan günümüze sanatta kullanılan sembollerin zengin kavram dünyasını ayırt edip anlamayı amaçlayan pratik bir giriş kitabıdır. Farklı kültürlerin belli başlı sembollerinin anlamlarını, kökenlerini, anlatım ve tasarım biçimlerini yaratıldıkları coğrafyalara göre gruplandırarak belirli temalar çerçevesinde inceliyor. Bu küçük ve sevimli cep kitabı konuyla ilgili akla gelebilecek her türlü soruya görseller eşliğinde kısa ve öz cevaplar veren oldukça kapsamlı bir rehberdir.
■             Sembollerin dilinden anlamayı ve sanat eserlerinde karşılaşılan şifrelerle ipuçlarını belirleyebilmeyi olanaklı kılar.
■             Kutsal imgeler, kimliğe dair işaretler ve sembolik sistemleri inceleyerek kültürlerarası benzerlik ve farklılıkları açığa çıkarır.
■             Yoruma dayalı bir metni 500’den fazla görselle bir araya getirir.

indir

Semboller Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Semboller Nasıl Okunur? & Sanat Sembollerini Hızlı Okuma Rehberi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak