İslam Kitapları

Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali
[ad_1]

Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali yayını türkçedir. Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Eminim, Allah katından indirilen Kur’an, doğru anlaşılırsa ve hayata doğru aktarılırsa, insanları en güzel ve en doğru şekilde yaşatacaktır. Irkçılık ,soykırım, dini sömürü ve daha nice kötülüklerin önü kesilecektir. Yine eminim ki hiçbir çeviri, Allah’ın kastettiğini birebir aktaramaz. Çeviri yapanlar da, tefsir yazanlar da Kur’an metninden kendi anladıklarını aktarırlar ve bunda mütercimin  ya da müfessirin yaşadığı dönem, aldığı eğitim, bulunduğu yerin coğrafi şartları ve kültürel durumu etkileyici faktörlerdir.
Hem Kur’an ‘ın  evrenselliğini hem onun insanlara  en güzel hayat biçimini sunduğunu dikkate alarak, bu kitaba  ‘SONSUZ RAHMET’  adını verdim. Bunun benim çevirime değil, Kur’an’a ait özelliklerinden kaynaklandığını önemle belirtmek isterim.
Dr. SONİA CİHANGİR

[ad_2]

indir

Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sonsuz Rahmet Kur'an-ı Kerim Meali kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak