Ders Kitapları

Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları

Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları yayını türkçedir.Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sosyal politika, toplumsal gelişme sürecinin modern dönemdeki adı ve kamusal alana olduğu kadar toplumsal hayata da yansıyan bir disiplindir. Bu çerçevede ortaya çıkan bu bilimsel çalışma, sosyal politika dersi alan öğrencilerimize, uygulayıcılarımıza ve konu ile ilgilenen herkese faydalı olması düşüncesiyle 14 bölümden oluşturulmuş ve klasik konuların yanında sosyal politikanın yeni ilgi alanlarına ve 21. yüzyılın toplumsal sorunlarına da yer veren bir ders kitabıdır. Geniş açılımlı ve bütüncül sosyal politika arayışlarına belirli oranda cevap verecek nitelikte olan bu kitap, sosyal politikanın gerek teorik gerekse pratik yönleriyle anlaşılmasına yardımcı olacaktır.

indir

Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sosyal Politika Bilimine Giriş Ders Notları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak