Yeni Çıkan Kitaplar

Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın?

Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın? yayını türkçedir. Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Kerbela’nın kahramanı, başlarına gelen sıkıntıların güzelliğini öyle bir anlattı ki, artık kimsenin belalar nedeniyle şikâyet etme bahanesi kalmamıştı.
Yazıklar olsun bize! Onu zihinlerimizde, sürekli ağlayıp inleyen güçsüz bir kadın yaptık. Yıllardır kendi kendimize uydurduğumuz bu imaj yüzünden oturup ağladık.
Bu oluşturduğumuz kişiliğin, Kerbela’nın güçlü ve mazlum hanımefendisi Hazreti Zeynep’le (a.s) bir alakası var mıdır?
Kerbela’nın Zeynep’i için kan ağlamalı, feryat figan etmeliyiz! Ama gözyaşlarımız bu hanımın efsanevi yüceliğinin aynası olmazsa cahilce ağlamalarımız için bağışlanma dilemeliyiz.
Elinizde bulunan hikâye, mazlumiyetin ve gücün hikâyesidir. Bu hikâye, kutsal bedeni yüzyıllardır toprak altında gizli kalan hanımın hikâyesidir. Bedeni gizli kalsa da âlemi aydınlatan ismeti, hilelerle dolu bu karanlık yolda kimsenin kaybolmaması için parlamaktadır.

indir

Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Söyle Hüseyini Nasıl Bıraktın? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak