Sağlık ve Tıp Kitapları

Standart Sapmalar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Standart Sapmalar

Standart Sapmalar yayını türkçedir. Standart Sapmalar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Günde iki fincan kahve içmek pankreas kanseri riskini arttırır. – Yüksek gerilim hatlarına yakın yaşamak çocuklarda kanser yapar. – İnsanlar önemli kutlamaların günlerine kadar ölümü erteleyebilirler. – Baş harfleri D olan beyzbol oyuncuları, baş harfleri E-Z arasında olanlara göre ortalama iki yıl daha erken ölür. – Son dönem hastalıklar, binlerce mil uzaktan pozitif zihinsel enerji yollanarak tedavi edilebilir. – Devlet borçlarının GSYH’ye oranı yüzde doksanın üzerine çıktığında, ülkelerde daima durgunluk başlar. Bu iddialar ve bunlar gibi binlercesiyle, yanlış olmalarına rağmen, her gün gazetelerde ve dergilerde karşılaşıyoruz. Günümüzün bilgi çağında, inançlarımız ve davranışlarımız anlamsız veri yığınları ile yönl endiriliyor. Neden sürekli yanlış çıkarımlar yapıp, hatalı kararlar verdiğimizi anlamak zor değil. Mantıklı bir şekilde iyi bilgilendirilsek bile, hangi verinin yanlı ya da alakasız olduğunu, hangi bilimsel araştırmanın çarpıtılmış ya da yanıltıcı olduğunu anlama konusunda sürekli uyanık değilizdir. Medya tarafından sunulan çoğu alanında otorite niteliğinde olan, kulağa bilimsel gelen kanıtlar aslında çarpıtılmış veriler, yanlılıklar ya da bazen dürüst ama eski hatalarla doludur. Gary Smith, bu kitapta rekor bir dürüstlük sergileyerek, insanların, çılgın teorilerini desteklemek için kullandıkları hile ve tuzaklarla karşımıza çıkıyor.

indir

Standart Sapmalar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Standart Sapmalar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak