Bilgisayar Kitapları

Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü

Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü yayını türkçedir.Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI


Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü CEO’larından Steve Jobs hakkında bir sürü kitap yazıldı. Ama bu kitap hepsinden farklı. Steve Jobs hakkında efsaneler ve klişeler dilden dile dolaşıyor… Huysuz, bencil hatta küstah, hırslı ve kindar bir adam. Peki böyle bir adam, nasıl oldu da vizyoner bir lidere dönüşüp milyarlarca insanın hayatını değiştirecek ürün ve hizmetleri geliştiren ekipleri yönetebildi? Steve Jobs’ın “uzaktan” fark edilemeyen özellikleri neydi? Mesela iflah olmaz bir sanatkâr, deli divane bir âşık, çaresiz bir kanser hastası ve çalışkan bir dâhi olarak tanımlanamaz mıydı Steve Jobs? Organik bahçecilik yapan, astronot olmak için NASA’ya başvuran, Pixar gibi bir şirketi bugünlere getiren, Apple’ı yeniden ayağa kaldıran kişi Steve Jobs değil miydi? Steve Jobs Olmak, bir başarı hikâyesi değil, bir büyüme hikâyesi… Steve Jobs Olmak, yıllarca Steve Jobs ile beraber çalışmış Tim Cook, Jony Ive, Eddy Cue, Ed Catmull, John Lasseter, Robert Iger gibi insanların anılarının, Apple, Pixar ve Disney’den üst düzey yöneticilerle yapılan görüşmelerin ve 25 yıl içinde bizzat Steve Jobs ile yapılmış yüzlerce saatlik “kayıt dışı” sohbetlerin, ailesi ve eşinin birebir katkılarının eseri…

indir

Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Bilgisayar Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Steve Jobs Olmak (Ciltli) & Kendini Bilmez Bir Küstahın, Vizyoner Bir Lidere Dönüşümü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak