Süper Zeka & Öğrenciler İçin Eğlenceli Zeka Soruları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Süper Zeka & Öğrenciler İçin Eğlenceli Zeka Soruları yayını türkçedir. Süper Zeka & Öğrenciler İçin Eğlenceli Zeka Soruları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Öğrenciler İçin “Çoklu Zeka kuramına Uygun” Eğlenceli Zeka Soruları

Bu kitap, öğrencilerin ve yeti?kinlerin matematiksel ve mantıksal, sözel ve dilsel, görsel ve uzamsal zekâlarını geliştirmek için çoklu zekâ kuramına uygun hazırlanmış özgün bir eserdir. Klasik zekâ soru türlerinin yanı sıra, alışılagelmemiş farklı soru modelleri ve çözüm yolları da içermektedir. Bu kitapta size, farklı zekâ türlerine hitap eden 100 soru sunulmaktadır. Bu sorular ile, çözüm yollarını kısmen ezberlediğiniz soru kalıplarını kırmanız ve farklı çözüm yolları üretebilmeniz hedeflenmektedir.
Her soruyu çözmek için vereceğiniz çaba, size yepyeni bakış açıları kazandıracaktır. Her sorunun çözümünü dikkatlice okumanız ve ardından tekrar soruyu incelemeniz bu kazanımı pekiştirecektir. Önemli olan kaç soruyu doğru ya da yanlı? yaptığınız değil, soruyu çözümüyle birlikte değerlendirdikten sonra ne öğrendiğinizdir. Sorular ve çözümleri hazırlanırken formül, denklem ve benzeri ezber bilgiden mümkün olduğunca kaçınılmıştır. Mizah boyutu olan sorularda bile mutlaka öğreneceğiniz şeyler olduğunu unutmayınız.

indir

Süper Zeka & Öğrenciler İçin Eğlenceli Zeka Soruları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Süper Zeka & Öğrenciler İçin Eğlenceli Zeka Soruları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın