İstanbul Gezi Kitapları

Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul

Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul yayını türkçedir. Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İçinde üç imparatorluk barındırmış, gezmeye ve görmeye doyulmayan muhteşem bir şehirdir İstanbul. Ve bir o kadar surların içindeki yaşam da göz alıcıdır. Yazar N. İlham Seyyale bu ikinci kitabında da yine okurları büyülü bir yolculuğa çıkarıyor İstanbul sokaklarında. Kitabı okurken, her gün gördüğümüz, bildiğimiz,aşina olduğumuz bir semtin ve o semtin içinde yaşayanların hikayesiyle farklı bir İstanbul’la tanışacaksınız. İstanbul sur içinde yaşanmış ve yaşanmakta olan hayatlar, sizleri çok eskilere götürmekle kalmayacak, eski komşulukları, esnafları tekrar hatırlayacak ve bu kentin ne kadar muhteşem bir hayat akışı olduğunu göreceksiniz.

indir

Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İstanbul Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sur İçindeki Muhteşem Yaşamıyla İstanbul kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak