Sosyoloji Kitapları

Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri

Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri yayını türkçedir. Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Aynalardaki görüntülerin birbirlerine çarparak kırılıp çoğalmaları gibi, zamanın aynasındaki suretler de işte böyle çoğalarak bir dizi hikaye üretirler. Ä°steyen onları puzzle parçacıkları gibi birleştirip tek bir hikaye olarak da okuyabilir. Hikayelerdeki kişiler arasında benzerlikler kurup, onlardan tek bir hikaye kahramanı da yaratabilir eğer isterse ama bu zorunlu değil. Eninde sonunda anlatılan sadece bir ‘Göç Hikayesi’dir ve burada anlatılan, hikayenin yalnızca ‘bizim bildiğimiz’ kısmıdır!”
ENGİN GÜNAY

Göçmen, sürgün, sığınmacı, mülteci ne derseniz deyin, aynı Engin Günay’ın kitabında çok güzel anlattığı martılar, her ne kadar bulundukları şehrin özelliklerine uyum sağlasalar da nasıl özel bir kuş türüyseler, işte öyle özel bir insan türüdürler. Ve onların gözlerindeki hüznü sadece onlar tanır.
Engin Günay’ın kitabında işte bu hüznü, bu sessiz, dokunaklı hüznü görüyoruz, hissediyoruz, izliyoruz satır satır.
Ve işte sürgünün yenilmez kaderi: ” Bir kez sürgüne giden insan, daha sonraları nerede yaşarsa yaşasın, hep bir sürgün yaşamına mı mahkum oluyordu?”
“Acaba bir kez yola çıkanın aklı hep yolda mı oluyordu?”
GÜN ZİLELİ

indir

Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sürgün'ün Seyir Defteri & Göçmenliğin Halleri kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak