Felsefe ve Düşünce Kitapları

Tanrı ile Birlik kitabını indir [PDF ve ePUB]

Tanrı ile Birlik

Tanrı ile Birlik yayını türkçedir. Tanrı ile Birlik kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Neale Donald Walsch’ın eserleri, haftalarca çok satan listelerinin ilk sırasında yer almış,
pek çok dile çevrilmiş ve milyonlarca okura ulaşmıştır.
 
Birçok insan Tanrı’ya inanır.
Sadece, Tanrı’nın da onlara inandığına inanmazlar.
Oysa Tanrı insanlara inanır ve onları tahminlerinden daha çok sever.
 
Bu kitaba hoş geldiniz. İçinizde ve çevrenizde var olan Tanrı ile buluşmak üzere buradasınız. Tanrı’nın sizinle olduğunu
kendi tecrübelerinizle öğrenmek için. Bunu kabul edebilirseniz, hayatınızdaki en güçlü deneyimlerden birini yaşamak üzeresiniz demektir.
 
Tüm yollar sizi Tanrı’ya götürür. Çünkü gidecek başka bir yeriniz yoktur. Bu kitap bundan, yuvaya nasıl döneceğinizden söz ediyor. Tanrı’yla bir olma halini ya da Tanrı’yla birlik denen şeyi anlatıyor. En önemlisi de, benliğinizi ele geçiren yanılsamalardan sıyrılarak temel gerçekliğe gideceğiniz yolu gösteriyor.
 

Neale Donald Walsch, yazdığı kitaplar sayesinde okurların kalplerine dokunmayı başarmış modern bir manevi habercidir. Hayatının büyük bir bölümünü din ve anlamla ilgili profesyonel çalışmalara ayıran yazar, anlam arayışına devam etmekte ve bu arayışta edindiği deneyimlerini okurlarıyla paylaşmaktadır.

indir

Tanrı ile Birlik kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Tanrı ile Birlik kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak