Dergiler

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022 yayını türkçedir.Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Teklif, bu dünyadaki varoluşumuzla ilgili temaları ve onları sorgulama sürecini bu kez Gayb temasıyla sürdürüyor.
Teklif, her seferinde olduğu gibi klasik hükmündeki kitapların tanıtımları, muhtelif alıntılar ve uzmanlarca kaleme alınan makalelerle geçmişten günümüze gayb sorununu ele alan farklı yaklaşımlara bütünlüklü bir bakış getirmeye çalışıyor.
Teklif, insanlığın bir yandan kâinatta olup biten her şeyi bilebileceği iddiasının güçlendiği, bir diğer yandan da zaten bilinecek bir hakikatin en başından beri var olmadığına ilişkin bir kanaatin yaygınlaştığı çağımızda herkesi bilinen –bilinmeyen– bilinemeyen üzerine yeniden tefekkür etmeye davet ediyor.
Teklif, “Gayb nedir?” ve “İnsanın gaybla nasıl bir irtibatı vardır?” sorularını, “Nasıl bir özgürlük?”, “Nasıl bir gerçeklik?”, “Nasıl bir mükellefiyet?” sorularıyla irtibatlı olarak tartışmaya açıyor.

indir

Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Teklif 2 Aylık Düşünce Dergisi Sayı:4 Temmuz 2022 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak