Tarih Kitapları

The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955) kitabını indir [PDF ve ePUB]

The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955)

The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955) yayını türkçedir. The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

The Crown, Altın Küre, BAFTA ve Emmy Ödüllü Netflix dizisi hakkında, İngiliz Kraliyet tarihçisi Robert Lacey’nin hazırladığı, tarihten ve birinci sezondan seçilmiş özel fotoğraflarla bezeli bir elkitabı. Küçüklüğünden beri kraliçe olacağı gün için hazırlanan II. Elizabeth, babasının ölümünün ardından 25 yaşında taç giyer. Fakat eşiyle yaşayacağı gerilimlerin yanı sıra, kız kardeşinin gönül macerası da başını oldukça ağrıtacaktır. The Crown, Buckingham Sarayı ve Downing Sokağı 10 Numara’daki Başbakanlık Konutu içinde yaşananları anlatırken diziye konu olan olayların tarihsel arkaplanına da ışık tutuyor.

indir

The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer The Crown & II. Elizabeth, Winston Churchill ve Genç Bir Kraliçenin Yaratılışı (1947-1955) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak