The Dad Lab Deneylerle Eğlenceli Bilim kitabını indir [PDF ve ePUB]

The Dad Lab Deneylerle Eğlenceli Bilim yayını türkçedir. The Dad Lab Deneylerle Eğlenceli Bilim kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

TheDadLab’a Hoşgeldiniz! Bu eğlenceli aile etkinliği kitabıyla bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik dünyasına adım atın. 3 milyondan fazla hayranıyla TheDadLab, çocukların sıklıkla kullandığı ‘sıkıldım’ kelimesi üzerine, ailelerle birlikte yapılabilecek hızlı, eğlenceli ve kolay aktiviteleri bir araya getirerek onların sıkılmayacağı bir kaynak oluşturdu. Sergei Urban en popüler deneylerini, çocuklarıyla birlikte yaparak herkesin kolaylıkla uygulayabileceği bir kitap haline getirdi.
 
Sergei, her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz malzemeleri kullanarak sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler için de eğlenceli deneyler sunuyor. TheDadLab, STEM içeren 40 farklı popüler deneyle, bilim ve sanat dünyasında merak edilen konuların ‘nasıl’ ve ‘niçin’ oluştuğunu kısaca açıklayan herkesin yararlanabileceği yardımcı bir kaynaktır.

indir

The Dad Lab Deneylerle Eğlenceli Bilim kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eglence Mizah Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer The Dad Lab Deneylerle Eğlenceli Bilim kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın