Ticari Hava Yollarında Rekabetçi Tarife Sistemleri Üzerine Filo Yönetimi Araştırması kitabını indir [PDF ve ePUB]

Ticari Hava Yollarında Rekabetçi Tarife Sistemleri Üzerine Filo Yönetimi Araştırması yayını türkçedir.Ticari Hava Yollarında Rekabetçi Tarife Sistemleri Üzerine Filo Yönetimi Araştırması kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Faaliyet alanları ağırlıklı olarak hizmet sektörü olan ticari hava yolu işletmelerinde yeni tarife planlamaları birçok faktör göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.
İlk olarak, yolcuların beklentilerini karşılaması için iyi bir pazar araştırması gereklidir. Bu nedenle müşteri memnuniyeti her zaman tatminkâr olmak zorundadır. Bu gereklilikleri karşılayabilmek için etkin bir tarife oluşturmak zorunludur.
İkinci olarak, havalimanlarında, yolcuların ve kargo yüklerinin taşımacılığını sağlamak içinde yeterli bir filo yapısına sahip olunmalıdır. Bunun içinde hava yolları etkin ve verimli filo yönetimi kullanmak zorundadır. Filo yönetimi, filoları optimize etmek için muhafaza edilen modelleri ve veri analitiğini kullanır. Bu sistem, filoların işletim maliyetlerinin azaltılmasına, uçuş sistemlerinin optimize edilmesine, hizmet ömrünün uzatılmasına ve daha fazlasını elde etmeye yönelik bir filo kullanımına yardımcı olur.
Üçüncü olarak, iyi bir tarife yapılması ve işletme maliyetlerinin düşük olması gerekir; bu da işletmeciliğin en üst düzeye çıkarılması için önemlidir.
Bu kitabın amacı, hava yolu şirketlerinin üretim tesisi olan tarife bölümü konusundaki bilgi ve deneyimlerini okuyucularla paylaşmaktır.
Büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi istikbal göklerdedir.

indir

Ticari Hava Yollarında Rekabetçi Tarife Sistemleri Üzerine Filo Yönetimi Araştırması kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Ticari Hava Yollarında Rekabetçi Tarife Sistemleri Üzerine Filo Yönetimi Araştırması kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın