Sosyoloji Kitapları

Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak – Dünü, Bugünü ve Yarını kitabını indir [PDF ve ePUB]

Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak - Dünü, Bugünü ve Yarını

Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak – Dünü, Bugünü ve Yarını yayını türkçedir. Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak – Dünü, Bugünü ve Yarını kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Katı olan her şeyin buharlaştığı günümüz dünyasında, toplumsal kurumların da değişim ve dönüşüm geçirmesi tartışılmaz bir gerçektir. Bu değişim ve dönüşümün mahiyetini tam anlamıyla okumak için ise yeni bir “kurumlar sosyolojisi”, günümüz sosyolojisinde önemli bir ihtiyaç hâlini almıştır. Hazırlanan Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak: Dünü, Bugünü ve Yarını adlı bu kitapta temel amaç, değişen dünyada toplumsal kurumlar üzerine yeniden düşünmeyi sağlamaktır. Bu kitap ayrıca, okuyucuları toplumsal kurumlar üzerine yapılmış klasik okumalardan uzaklaştırarak okuyucuların kurumların günümüzde nasıl bir işlev kazandığı üzerine eleştirel bir perspektifle yeniden düşünmesine zemin hazırlamaktadır. Bu bağlamda kitapta, kurumların günümüzde toplumu nasıl şekillendirdiği üzerine farklı bakış açılarına yer verilmiştir. Bu amaç doğrultusunda farklı üniversitelerden alanında uzman akademisyenlerle, aile, siyaset, ekonomi, hukuk, eğitim, din, ahlak, sağlık, boş zaman ve sanat gibi toplumsal kurumlar, geniş bir perspektifle yeniden ele alınmıştır.

indir

Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak – Dünü, Bugünü ve Yarını kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Toplumsal Kurumlara Sosyolojiden Bakmak – Dünü, Bugünü ve Yarını kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak