Dergiler

Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020

Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020 yayını türkçedir.Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

AYHAN SİCİMOĞLU: “HAYATINIZDAKİ ÇÖPLERE DERHAL SAVAŞ AÇIN!”
Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Şubat ayında ünlü müzisyen, gezgin, radyocu ve iş insanı Ayhan Sicimoğlu’nu konuk etti. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan derginin Ayhan  Sicimoğlu için hazırladığı dosyada Nurhak Kaya’nın Ayhan Sicimoğlu’yla gerçekleştirdiği geniş bir söyleşi yer alıyor.
 
Nurhak Kaya’nın gerçekleştirdiği söyleşide hayattan zevk almanın yollarına, tüketim kültürüne, sevgiye ve paylaşmaya, kısacası yaşama dair konuşan Sicimoğlu, “Kendimizi hayata bağlayan kancalar buldukça tüm zorluklar aşılır. Bu kancalar; küçük hobiler, zevkler, aşk ve elbette sevgidir. İnsanın hayattan zevk alması için içinin rahat olması gerekir. Bu rahatlık da en çok sevgiyle ikame edilir” açıklamasında bulundu.
 
Tüm Türkiye’de gazete ve dergi satan her yerde olan Tuhaf Dergi’nin Şubat sayısında birçok sürpriz de var. Ünlü yönetmen Werner Herzog’la Nando Salva’nın gerçekleştirdiği söyleşi, Herzog’a ve günümüze dair birçok ayrıntıya ışık tutacak. Uzun bir aradan sonra yeni şiir kitabı “Bin Aşık Yılı Uzakta” ile okurla buluşan Yılmaz Erdoğan’la Cansu Sıtacı’nın gerçekleştirdiği “Meramın Kısasını Yazmak Uzun Sürer” başlıklı söyleşide Erdoğan İTÜ’deki fizik defterine aldığı notlara başlayan yazma macerasını anlattı. Olimpos Sergileri’yle şimdi de küratörlükle adından söz ettiren Taner Ceylan, yeni projelerini ve yakın zamanda açmayı planladığı kişisel sergisinin detaylarının Ceren Kandemir’le paylaştı. Hakan Günday ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın Tahin & Pekmez söyleşilerindeki konusuysa bu ay “Merak” oldu. Yanı sıra, Zülfü Livaneli, İlber Ortaylı, Tarık Tufan, Murat Uyurkulak gibi isimler de her zamanki gibi Şubat’ta da Tuhaf Dergi’deler.
 
Tuhaf Dergi Şubat sayısının tam yazar kadrosu ise şöyle:
Ayhan Sicimoğlu – Zülfü Livaneli – İlber Ortaylı – Yılmaz Erdoğan – Werner Herzog – Ahmet Mümtaz Taylan – Hakan Günday – Taner Ceylan – Tarık Tufan – Murat Uyurkulak – Barış Özcan – Gündüz Vassaf – Yüce Zerey –  Nilay Örnek – Barış Pirhasan – Ceren Kumbasar – Yekta Kopan – Cansu Sıtacı – Ceren Kandemir – Cem Talu – Fethi Karaduman – Selen Özer Günday – Nando Salva – Nurhak Kaya

indir

Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Dergiler kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Tuhaf Dergi Sayı: 35 Şubat 2020 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

1 Yorum

  • Reply
    a
    28 Kasım 2020 at 00:33

    Ayhan Sicimoğlu’nu daha yakından tanıyıp nasıl bir karakterde olduğunu görmek için çok iyi. İçerisinde yine farklı yazarların yazıları var.

  • Cevap bırak