Kültür Kitapları

Turanlılar ve Pan – Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Turanlılar ve Pan - Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre)

Turanlılar ve Pan – Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre) yayını türkçedir. Turanlılar ve Pan – Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

1. Dünya Savaşı öncesinde, özellikle Orhun ve Yenisey yazıtlarının bulunmasından sonra Türk aydınları tarafından, Turan, Pan – Turanizm gibi kavramların gündeme getirlmesi üzerine, İngiliz Gizli Servisi M15 tarafından Avrasya coğrafyası üzerinde yaşayan Türk kavimlerinin kökenleri, temel kolları, nüfusları, isimleri, yaşam tarzları, dilleri, dinleri, yazıları, tarihleri üzerinde İngiliz uzmanlara yaptırdığı gizli araştırmanın 1918 yılında tesbit edilen bölümlerinin tercümesinden oluşmuştur.

indir

Turanlılar ve Pan – Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Turanlılar ve Pan – Turanizm (İngiliz Gizli Servisi M15' e Göre) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak