Ekonomi Kitapları

Turizm ve Destinasyon Pazarlaması kitabını indir [PDF ve ePUB]

Turizm ve Destinasyon Pazarlaması yayını türkçedir. Turizm ve Destinasyon Pazarlaması kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya üzerinde turistlerin gidebileceği çok sayıda destinasyon bulunmaktadır. Özellikle pandemi öncesinde uluslararası turizm hareketlerinin 2019 yılında 1.4 milyar kişiye ulaştığı düşünüldüğünde, turistik destinasyonların farklı özelliklerine dikkat çekmesi ve rekabet avantajına sahip olmaları son derece önemlidir. Turizm hareketlerinin yıllardır var olması ve savaş, terör, salgın hastalık gibi olaylardan doğrudan ve olumsuz olarak etkilenmesi, destinasyonların pazarlama faaliyetlerinde çeşitli güçlüklere neden olmaktadır. Örneğin; 2019 yılının sonlarında Çin’de patlak veren COVID-19 pandemisi de turizm hareketlerini olumsuz olarak etkilemiştir. Destinasyonların turistlerin taleplerini kendilerine çekebilmeleri için güncel plan ve politikaları uygulamaları, rekabet avantajına sahip olmalarını ve tercih edilmelerini sağlayabilecektir. Özellikle Türkiye gibi uluslararası turizm hareketlerinde ilk on sıralamada yer alan ülkelerin yerlerini sağlamlaştırmaları, yeni destinasyonlarını ön plana çıkarmaları turizm ve destinasyon pazarlama faaliyetlerinin başarılı olmasına bağlıdır. Güncel ve ileriye dönük olarak turizm ve destinasyon pazarlaması hakkında tasarlanan bu eser; 25 yazar tarafından kaleme alınan 20 bölümden oluşmaktadır. Eserde; pazarlama kavramı, turizm ve destinasyon pazarlaması, hizmet pazarlaması, turizm ve destinasyon pazarlaması ilişkisi, turizm ve destinasyon pazarlamasında ekolojik yönetim ve sürdürülebilirlik, turizm ve destinasyon pazarlamasında strateji, turizm ve destinasyon pazarlamasında imaj ve önemi ve turizm ve destinasyon pazarlamasında yeni nesil dijital teknolojiler gibi konular detaylandırılmıştır. Eserin literatüre, uygulamaya, akademisyenlere, kıymetli öğrencilere ve diğer tüm okuyucularına katkı ve fayda sağlamasını temenni ederiz.

indir

Turizm ve Destinasyon Pazarlaması kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Turizm ve Destinasyon Pazarlaması kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak