Başvuru Kitapları

Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy)

Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy) yayını türkçedir.Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu sözlük Kürtçenin Kurmanci lehçesinde hazırlanmış olup, sosyal yaşamda en çok kullanılan sözcüklerin yanı sıra, ilerleyen ve gelişen dünyayla birlikte ortaya çıkan güncel sözcükleri de içermektedir. Sözlüğün geniş kapsamlı içeriği hakkında detaylı bilgiye giriş sayfasında yer verilmiştir.

Sözlük, Kürtçeye ilgi duyan tüm yaş ve iş gruplarının yanısıra, okullarda ya da özel kurumlarda verilen Kürtçe derslerinin ve üniversitelerin Kürt Dili Edebiyatı ve Kürtçe Öğretmenliği bölümündeki öğrenci ve aka-demisyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte, kullanışlı ve pratik bir kitaptır.

Sözlük; Kürtçe dili ile ilgili bundan sonraki çalışmalara temel oluşturması ve Anadolu’nun daha yaşanabilir bir hale gelmesine bir nebze olsun katkıda bulunması temennisiyle hazırlanmıştır.

indir

Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkçe-Kürtçe Sözlük & Ferhenga Kurdi-Tirki (cep boy) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak