Başvuru Kitapları

Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü

Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü yayını türkçedir.Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Emekli deniz subayı Ahmet Rasim Barkınay’ın, bilgi ve deneyimlerine dayalı olarak 1947 yılında yazdığı bu kapsamlı sözlük konuya ilgi duyanlar için önemli bir kaynak olabilecek nitelikte. Gemicilik terimlerinin çok önemli bölümünün yelkencilikten geldiği düşünülürse özellikle yelkencilikle uğraşanların ilgisini çekeceğine kuşku yoktur.

indir

Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkçeden İngilizceye İngilizceden Türkçeye Gemicilik Sözlüğü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak