Ekonomi Kitapları

Türkiye'de Ekonomi-Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine Geçiş kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkiye'de Ekonomi-Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine Geçiş yayını türkçedir. Türkiye'de Ekonomi-Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine Geçiş kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türkiye’de Ekonomi – Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine geçiş, 24 Ocak 1980 liberalizasyon hareketi ile başlayıp; mevcut krizle biten ‘karma ekonominin devletçilik ayağı’nın çöküşüne tanık olmaktadır. Bu araştırma ile günümüzde ekonomi-politik krizlerin, içsel ilişkileri analiz edilmeye çalışılmaktadır.

Bu araştırma, krizin aşamalarını ve çeşitli sektörleri, liberal çözüm açısından irdelediği için; bu kesimde çalışanlar, akademisyenler ve genelde aydınlar için; ekonomi-politik kriz ve piyasa ekonomisi konularında başvurulabilecek bir el kitabı olarak hazırlanmıştır. Netice olarak bu çalışma, liberaller için bir ekonomik bildirge niteliği taşımaktadır.

indir

Türkiye'de Ekonomi-Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine Geçiş kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkiye'de Ekonomi-Politik Kriz ve Piyasa Ekonomisine Geçiş kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak