Eğitim Kitapları

Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim

Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim yayını türkçedir. Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türkiye’nin Yüz Yılı dizisi, geçmişe yönelik bir muhasebe ve geleceğe dair bir hazırlık yapmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda seçilen temel konularda yaşanan gelişmeleri, özgün bir bakış açısıyla kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi yapılmış ve bugün sahip olduğumuz birikim tespit edilmeye çalışılmıştır.
Türkiye’de yükseköğretimin gelişim sürecini ele alan kitap, yükseköğretimdeki değişim ve gelişmeleri, sistemi, eğitime erişimi, yükseköğretimin yetiştirdiği kişileri ve çıktılarını anlatmaktadır. Kitapla amaç, Türkiye’deki yüz yıllık süreçte yükseköğretimin verimliliği ve durumunu göstermektir.
 
#istihdam #üniversiteler #mezunlar #ösym #yök #kredi #akts

indir

Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkiye'nin Yüz Yılı-Yükseköğretim kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak