Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını indir [PDF ve ePUB]

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde yayını türkçedir. Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu Kitap Size Sigarayı Bıraktıracak!.. “Bir kitap okudum, hayatım değişti” derler ya, işte aynen öyle… Siz de bu kitabı okuyunca hayatınız değişecek! Bu kitap sizin sigaraya “bakış açınızı” değiştirecek ve sigara hakkındaki düşünceleriniz “alt-üst” olacak!.. Bu zamana kadar sigarayla ilgili birçok şey duydunuz, birçok yazı okudunuz. Bütün bunları bir kenara bırakın ve bir de benim yazdıklarımı okuyun! Bu zamana kadar hep düşündün… Soruyorum; “ne zaman bırakacaksın?” diye, “düşünüyorum!” diye cevap veriyor. Zaten, bu zamana kadar sigarayı bırakmayı sadece düşündün. Hep düşündün ve düşünmekle kaldın. Takılıp kaldın orda. Bir adım ötesine geçemedin… Hep düşünüp durmanın neye faydası oldu? Hiçbir şeye… Bir türlü şu mereti kaldırıp atamadın elinden… Gel, artık daha fazla düşünme! Harekete geç! İcraata geç! Zaten, geç kaldın. Daha fazla geç kalma… Bu zamana kadar hep erteledin… “Yarın bırakırım, öteki gün bırakırım, 3 gün sonra bırakırım, 5 gün sonra bırakırım, bu ayın başında bırakacağım, 2 ay sonra bırakırım” deyip durdun… Artık, bu oyalanmayı bırak. Kendini kandırıp durmayı bırak. (Çünkü, bu zamana kadar hep böyle sözlerle kendini oyalamış ve her seferinde de kendini kandırmıştın) Hiç olmazsa bu sefer kendi kendini kandırma ve bu işi ARTIK bitir! Bu işe artık bir son ver!.. Bu zamana kadar birçok defa sigarayı bırakmayı denediniz ama bırakamadınız. Tamam… Bir de bu kitabı okuyun derim. Ne kaybedersiniz? Okuduktan sonra bırakmazsanız, hiçbir kaybınız olmayacak ama bırakırsanız çok büyük kazançlarınız olacak.
 
Lütfen, Bu Kitabı Okuduktan Sonra Sigara İçenlere Hediye Edin Ki; Onların Da Sigarayı Bırakmalarına Yardımcı Olun.

indir

Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Uzaklarda Arama Düşman Cebinde kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın