Başvuru Kitapları

Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma kitabını indir [PDF ve ePUB]

Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma

Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma yayını türkçedir.Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitapta eğitmenlerin ve uzmanların ihtiyaç duyduğu vaka kavramsallaştırma sürecini açıklığa kavuşturan, bu yeterliği öğrenme ve güçlendirmeyi sağlayan beceriler ele alınmıştır. Vaka kavramsallaştırmada bütüncül bir model sunan bu kitapta, bu temel yeterliği güçlendirmeyi sağlayacak basit kurallar ve stratejiler yer almaktadır. Kitabın ilk bölümünde vaka kavramsallaştırmanın tanımı ve işlevleri, vaka kavramsallaştırmanın bileşenleri tanıtılmış; ikinci bölümünde ise beş klinik vaka çalışması ayrıntılı olarak ele alınmış, okuyuculara yardımcı olmak için Biyopsikososyal, Bilişsel Davranışçı, Kısa Dinamik, Çözüm Odaklı ve Adleryan vaka kavramsallaştırmaları bütüncül bir değerlendirme ile sunulmuştur.

indir

Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Vaka Kavramsallaştırma & Kolay ve Güvenli Bir Şekilde Kavramsallaştırmada Uzmanlaşma kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak