Ekonomi Kitapları

Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu & Bir Halkın Vergi İle İmtihanı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu & Bir Halkın Vergi İle İmtihanı yayını türkçedir. Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu & Bir Halkın Vergi İle İmtihanı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“ Bir ülkeye gerçek demokrasi vatandaşların neye ne kadar vergi ödediğinin bilincinde olduğu ve bu vergilerin nereye harcandığını sorguladığı zaman gelecektir.”
 
*Ortalama bir vatandaşın günde 21 çeşit vergi ödediğini,
*Vergi ödemek için vergi ödeyen tek millet olduğumuzu,
*Gerçek vergi rekortmeninin maaşlı çalışanlar olduğunu biliyor muydunuz?
 
Ozan Bingöl, doğumdan ölüme, ekmekten suya kadar hayatımızın her alanını kuşatan vergileri ve Türk vergi sistemini incelediği Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu / Bir Halkın Vergi ile İmtihanı çalışmasıyla neye ne kadar vergi ödediğimizi mercek altına alıyor. Toplumdaki vergi farkındalığını artırmak, vergi bilincini yaygınlaştırmak için teknik ayrıntılarla gözden kaçırılmaya çalışılan vergi sistemini, ironik ve akılda kalıcı bir üslupla anlatıyor.

indir

Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu & Bir Halkın Vergi İle İmtihanı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Vergi Sistemini Anlama Kılavuzu & Bir Halkın Vergi İle İmtihanı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak