Spor Kitapları

Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü

Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü yayını türkçedir. Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu çalışma,voleybol sporunu tanıtıcı ve voleybol severleri bilgilendirmeye dayalı bir eğitim ve kültür kitabıdır.Voleybol ile ilgili bilinmesi gereken temel,özel ve genel konuları özetle ve anlaşılır bir ifadeyle vermeye çalıştım.Bu kitap gerçek anlamda voleybol için alt yapı niteliğinde bilgileri içerir.Türkiye’de öncelikle gençler olmak üzere ilgili herkesin eğlenerek bilgi sahibi olabileceği bir çalışma olmasını istedim.Sporun bir yaşam biçimi olduğunu uygulamalı olarak rahat bir ifadeyle anlatmaya çalıştım.

indir

Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Voleybol / Genç Sporcu Eğitimi ve Kültürü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak