X-Men Büyük Maceralar: Mutant Katliamı – 1 kitabını indir [PDF ve ePUB]

X-Men Büyük Maceralar: Mutant Katliamı – 1 yayını türkçedir. X-Men Büyük Maceralar: Mutant Katliamı – 1 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

MARVEL’IN KUDRETLİ MUTANTLARININ EN BÜYÜK VE EN İYİ MACERALARI
 
Morlocks (Dışlanmışlar): Manhattan sokakları altında yaşayan dışlanmış bir halk.
 
Maraders (Çapulcular): Kimliği belirsiz bir güç tarafından Manhattan Morlocklarını ortadan kaldırmak için görevlendirilen profesyonel mutant katilleri.
 
Bu ikisi arasında duran Marvel’ın en güçlü kahramanları: X-Men, X-Faktör, Yeni ;Mutantlar, Güç Sürüsü, Daredevil ve Thor! Fakat Marauders’n bu ezici saldırısında gafil avlanan bu kahramanlardan hiçbirini kurtarabilecek mi? Ve eğer kurtarabilirse, bedeli ne olacak? X-Men’in dağılışını, Thor’un ağır yaralanmasını ve Angel’ın sonsuza dex değişimini görmeye hazır olun

indir

X-Men Büyük Maceralar: Mutant Katliamı – 1 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer X-Men Büyük Maceralar: Mutant Katliamı – 1 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın