Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız yayını türkçedir. Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Merhaba, ben Tahir Şimşek.
Son zamanlarda insanlar beni rüyasında görmeye başladı. Son 1,5 yılda binlerce rüya geldi ve gelmeye de devam ediyor. Tüm bu rüyalarınız Allah’ın varlığının ispatı idi. Ateist ve çok günahkâr olarak ölmeyin, bir an önce tövbe edin diye de bu rüyalarımdan bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim.
Evet rüya ile amel edilmez, lakin ahir zamanda görülen bir çok rüya ise sahihtir. Bu gerçeği de atlamamak lazım. Kaldı ki bizler rüya ile amel etmiyoruz.
Ayrıca seven sevdiğini rüyasında görür. Rüyalara fazla da anlam yüklememek ve böyle bakmak lazım. Sonuçta beni ya da bir başkasını rüyada görmek, bizi önemli birisi yapmaz. Koskocaman bir hiç olduğumun her zaman bilincindeyim merak etmeyin.
Son olarak, Allah’ın beni çok sevdiğini biliyorum, bende rabbimi çok seviyorum. Emin ol Allah seni de çok seviyor, yeterki Allah’a bir adım at. İşte o adımı, bu kitabım sana attıracak Allah’ın izniyle…
Kâinatın tek hakimi olan Allah’dan gelen rüyaları kumaya hazır mısın?
“evet hazırım” diyorsan, bir kahve alıp okumaya başlayabilir, sır perdelerini birinci sayfadan itibaren aralayabilirsin.
İyi yolculuklar..

indir

Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İslam Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2 / Rüyalarınız kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın