Yamaç Paraşütü & Teori, Oyun, Deneyim kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yamaç Paraşütü & Teori, Oyun, Deneyim yayını türkçedir. Yamaç Paraşütü & Teori, Oyun, Deneyim kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Yamaç paraşütü, en genç sivil havacılık disiplinlerinden biri olmasının yanında, aynı zamanda giderek daha fazla insanın ilgisini çeken bir doğa sporu. Yamaç paraşütü pilotları, hem havacılık hem de bu sporun oyun alanı olan doğa hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak zorunda. Sporun teknik gereksinimleri de bunlara eklendiğinde, ortaya çok katmanlı bir eğitim süreci çıkıyor.

Türkiye’nin önde gelen yamaç paraşütü pilotlarından, millî sporcu Dora Göksal, bir eğitmen ve pilot olarak yamaç paraşütü için Türkçe bir kaynak ortaya koyuyor. Yamaç Paraşütü: Teori, Oyun, Deneyim; sıradan bir ders kitabının ötesinde, her seviyeden pilotun daha güvende ve keyifle uçabilmesini amaçlayan bütünlüklü bir eser.

indir

Yamaç Paraşütü & Teori, Oyun, Deneyim kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yamaç Paraşütü & Teori, Oyun, Deneyim kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın