Bilim & Mühendislik Kitapları

Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor

Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor yayını türkçedir.Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

INCOGNITO VE BEYİN‘İN YAZARINDAN
 
“Gerçekleri öğrenir, kurguyu üretiriz. Olanı kavrar, olabilecekleri düşleriz.”
 
İnsan dünyanın yeni versiyonlarını yaratıyor, hem de her gün. Yenilik üretme yeteneğimizin canlılar arasında eşi benzeri yok. İnekler koreografi hazırlamıyor, sincaplar ağaç tepelerine ulaşmak için asansör inşa etmiyor, timsahlar sürat motorları tasarlamıyorlar. Bizler ise, binlerce yıl önce meydana gelmiş bir evrimsel ince ayar sayesinde, deneyimlerimizi özümseyip onlardan “şöyle olsa ne olur”lar türetebiliyoruz.
Ünlü nörobilimci David Eagleman ve besteci Anthony Brandt şu sorunun peşine takılıyor: İnsanlığın yaratma becerisi ve güdüsünün temelinde yatan şey nedir? Zihnimizdeki yaratıcı yazılım nasıl çalışıyor, ona neden sahibiz ve bizi nereye götürüyor? Yaratıcı Tür, Picasso’dan konsept arabalara, şemsiyelerden Ay’a seyahate, eğitim sistemimizden ketçap şişelerine kadar uzanıp yaratıcı zihni mercek altına alan etkileyici bir yolculuk. Nörobilimdeki en yeni bulgulardan faydalanarak sahip olduğumuz bu derin, gizemli ve en önemli insan becerisinin temel işleyişini ilk kez böylesine görünür kılıyor ve hepimiz için daha yaratıcı bir geleceğin kapılarını aralıyor. 
 
“İnsan yaratıcılığına görseller eşliğinde bir yolculuk… Zihnin işleyişine ilgi duyanlar mutlaka okumalı.”
WIRED
 
“Ağzı açık bıraktıracak kalitede… Deha kalitesinde.”
–GEOFF DYER, OBSERVER

indir

Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yaratıcı Tür & Fikirler Dünyayı Nasıl Yeniden Yaratıyor kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak