İstanbul Gezi Kitapları

Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde

Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde yayını türkçedir. Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, zaman ve mekan boyutu gözetilerek, bir semti kendi sosyal yaşantısı içinde, yeniden inşa etmek isteyen bir duyarlılığın eseridir.
Çalışma alanımız edebiyat oldu. Edebiyattan sadece belli formları anlamadık. Şiir, hikaye, roman gibi edebiyat türlerini odağa almamıza rağmen, edebiyatçılara ve dil zevki taşıyan sanat, kültür ve toplum adamlarına ait hatıra metinlerinden büyük oranda yararlandık. Bu bağlamda, geçmiş dönemlere ait seyahatname ve tarih metinlerini de edebiyat kavramının sınırları içinde gördük. Onların sayfaları arasında rastladığımız sosyal yaşantı ve insan halleriyle ilgili hiçbir ayrıntıyı atlamamaya çalıştık.

indir

Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

İstanbul Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yaşayan Beykoz/Edebiyatın Belleğinde kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak